METİN2 PVPSERVERLER/KNİGHT ONLİNE/SİLKROAD online Forum
http://i56.tinypic.com/v6jm9u.jpg
forumumuzdan yararlanmak için giriş yapın yada kayıt olun
Albümler aktifleştirilmiştir....
+rep mesaj yazıncada gelir rep verince daha çok fazla gelir
kalıcı olmanız dileğiyle avatar galerimiz süperdir avatar bulamadıysanız ordan seçin
küfür eden uyarısız süresiz ban yedin! yer iyi forumlar sürekli yenilikle olucaktır
forumumuza müzikler ekleniyor dinlemek beleş çok mutluyum
forumumuzda kalıcı olanlara sürprizler olur...
rütbeler yenilenmiştir Modaretör alımları vardır 40 mesajdan sonra özel mesaj birbirinize atabilirsiniz hihihi çok komik iyi forumlar lanlı lunlu konuşmak yok!
RÜTBELERİMİZ 7 Lİ 8 Lİ DİR ....................................................
profilinizden tuttuğunuz takımın tagını seçebilirsiniz(yeni yenilik)Forumumuzda Dini ve Bilimsel yazılar yazılabilir. Forumumuz herhangi bir Dijital TV Şifre kırma Key verme Sitesi değildir. Forumumuzda müstehcen yazılar yazmak müstehcen Resimler vermek yada Link vermek kesinlikle yasaktır aksini yapanların derhal yazı yazma yetkileri alınacaktır.

Forum katılımcıları yeni bir Konu Başlığı açmadan önce o Konunun Forumta mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forumun arama Özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı Tartışmaları içeren Konular açılamaz.

Yöneticiler her yazılan Mesajı göremeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir Mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

Mesaj yazarken büyük Harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Konu Başlıklarını Konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. Konu ile Alakalğ olmayan Başlıklar silinebilir. Buna yapılan itirazlar gözönüne alınmaz.

Foruma yazılacak Konular ilgili Konu Başlıkları altına yazılmalıdır. Bu Özellikle Dikkat etmenizi rica ediyoruz.

Üye olurken ahlaksız isim seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar, Reklam yapmak yasaktır. Resim olarak kesinlikle açık yada Politika ilgili bir Resim olmamalı ve kesinlikle bir Partinin Simgesi olan Logolar kullanılmamalıdır. Aksi halde Üyeliğiniz silinebilir. !!! Bu ilk defa olmuş olsa bile, bu sadece Adminlerin takdirine kalmış birşeydir.

Foruma uzun süre girmeyip herhangi bir Konuda Mesaj yazmayanların Üyelikleri silinebilir bunda itiraz hakkınız yoktur.

Yöneticiler, yazılan Yazının Konusuyla ilgili olmayan bir Bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi, veya cevaplandırılması Yönetici yetkisindedir.

Forum Yönetimi tarafından, aynı Kişinin birden fazla Rumuz veya isimle, farklı Kişilermiş gibi aynı Konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, Kişinin tüm Mesajları silinir ve Foruma girişi yasaklanır.Yine buna bağlı olarak aynı Kişinin birden fazla eMail Adresi ile başvurarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda boarda olan Üyeliği derhal silinir.

Bu board gönüllü ve Amatör katılım anlayışıyla Fikir aliş-verişinde bulunulması, Dostluk Kardeşlik ve Dini Sohbetlerin yapilabileceği bir Mekan olması için kurulmuştur. Amaç dışı kullanılmaması gerekmektedir ve aynı Zamanda yasaktır.

Forumun işleyiş ve Kurallari konusunda katılımçıları Bilgilendirmek Forumğn veya Moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

Başta Prestij-Forumu olmak üzere, hiç bir Forum hakkında karalayıcı, yöneticilerini küçük düşürücü, aşağılayıcı kelimeler kullanılamaz. Böyle bir yanılgıya düşen Üyelerin Üyelikleri hiç bir ihtar verilmeksizin derhal silinecektir!

Başka bir Üye için ağza alınmayacak Laflar yada aşağılayıcı Cümleler kullanan, yada her türlü Forumun huzurunu kaçırmak isteyen Kullanıcılar hakkında derhal 1. ihtar verilir, ayni hatayi ikinci defa yaptığında derhal Forumumuzdan uzaklaştırılır.

Dini kısımda bilmek ve öğrenmek isteyen Üyelerimiz için gerekli her şey mevcuttur. Ancak Forumumuzun bu hizmetini kötüye kullanmak isteyen, ve Din bölümünde herhangi bir Dini karalayıcı aşağılayıcı yazılar yazılamaz, yazılmasıda son derece sakıncalı ve yasaktır. Bir Üye orada bir Soru sorarsa bilgi sahibi Kardeslerimiz derhal yardım edin lütfenına koşabilirler. Ama kesinlikle açtığı Konu hakkında Üyemizin kişiliğini ve Dini Bilgisini eleştiremezler.

Forum Kurallarına uymayan Katılımcıların Foruma yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabılır.

Forum Kurallari her Zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O Zaman öyle bir Kural yoktu diye itiraz edilemez.

Foruma Üye olan her Üye, Üyelik Kurallarini tamamen okumuş ve kabul etmiş sayılacağından, sonradan bilmiyordum yada görmedim gibi bir Beyanat kabul edilmez.

SUNUCU.COM.TR – başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ( i7 930 - 8GB - 129 TL AY )

Aşağa gitmek

SUNUCU.COM.TR – başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ( i7 930 - 8GB - 129 TL AY )

Mesaj tarafından [GA]Mahsun Bir Cuma Kas. 12, 2010 3:14 pm

SUNUCU COM TR olarak, sektörün gidişatını, mevcut donanım ve alt yapı durumları ile fiyatları uzun zamandır inceliyoruz. Buna bağlı olarak, başka hiçbir yerde bulamayacağınız imkânları yine başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla beğeninize sunuyoruz.

Sözü fazla uzatmadan, mevcut durum ile ilgili bilgi aktarmak istiyorum.

Şu an sipariş ettiğimiz 100 adet Intel Core i7 930, 2x500 GB 7200K diskli, 8GB ramli donanımlar, 14 Kasım 2010 günü elimizde olacak ve teslim etmeye başlayacağız. Donanımlar gelmeden önce karışıklık ve stok problemi yaşanmaması adına ön sipariş almaya başladık.

i7 sunucuları aşağıdaki imkanlarla satışa çıkardık,
Intel Core i7 930 işlemci 2.8 GHz 8MB Cache
2 x 500 GB 7.2K Seagate Hard Disk
8 GB DDR3 Kingston Ram
100 Mbit Paylaşımsız TTnet Bağlantı
Aylık 3.000 GB Trafik Limiti
16 Adet IP adresi (13 kullanılabilir)
Windows 2003, 2008 ve tüm Linux işletim sistemleri
1U rack server
Aylık fiyat 129 TL +KDV

Yukarıdaki fiyat yalnızca, mevcut sunucusunu SUNUCU COM TR’a taşıyacak kullanıcılar için geçerlidir. Yani hazırda bir sunucu hizmeti alınıyor olması gerekmekte ve ilk 15 sipariş için geçerli fiyat. Promosyon kodu 15 kişilik limiti doldurduğunda i7 sunucular için aylık fiyat 149 TL +KDV olacaktır.
Kısacası, sadece ilk 15 kullanıcı için aylık 129 TL +KDV fiyat geçerli.

İndirimli fiyattan faydalanabilmeniz için “sunucunutasi” promosyon kodunu sipariş esnasında girmeniz gerekmektedir.

Sunucu sahibi olmayan kullanıcılar için ise yine 149 TL +KDV/aylık fiyat geçerlidir.

Ayrıca elimizde 20 civarı, HP DL180 G6 marka 2u rack sunucular bulunmaktadır. Bu sunucular için aynı gün teslimat yapabiliyoruz, sunucu özellikleri şu şekilde;

Intel Quad Xeon E5504 İşlemci
6 GB DDR3 UDimm Ram
2 x 500 GB 7.2K Hard Disk
100 Mbit Paylaşımsız TTNet Bağlantı
2.000 GB Aylık Trafik Limiti
HP ILO2 Enterprise (IPkvm)
Raid 0-1-5-10 Desteği
Aylık fiyatı 189 TL +KDV

HP sunucular için herhangi bir promosyon kodu bulunmuyor. Aylık fiyatı ise 189 TL +KDV’dir.

Extra ücretler;
Plesk 8.6 Limitsiz kontrol paneli = Ücretsiz
Plesk 9.5.2 Limitsiz kontrol paneli = 10$ /aylık
cPanel + WHM Kontrol paneli = 29$ /aylık
Extra 16 IP Adresi = 10$ /aylık
Extra 4GB Ram = 19$ /aylık

Extra 1000 GB Trafik = 59$ /aylık
Extra 5000 GB Trafik = 249$ /aylık

Sunucu taşıma ile ilgili bir bomba daha,
Kullandığınız sistem her ne olursa olsun, ister Windows 2003, Windows 2008 ister Linux, işletim sistemi ve Plesk, cPanel+WHM, Directadmin, Helm, Enkompass hosting kontrol panelleri, hatta biraz daha abartıp, Parallels Virtuozzo, VMware ESX, ESXi, Parallels Bare Metal, Xen Express, Xen Enterprise, OpenVZ, Proxmox gibi sanallaştırma platformlarına sahip olun, mevcut sunucunuzun içeriği dahilinde aynı sistemi alarak tüm yedekleme ve yedek aktarım işlemini bizim gerçekleştirmemizi sağlayabilirsiniz. Üstelik bu işlem için hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Yani datalarınızın boyutunun büyüklüğü, taşıma esnasında çıkabilecek olası problemler, SQL veritabanı karakter hataları v.b. durumlarla ilgilenmeniz gerekmiyor. Tüm bu işlemlerin sorumluğunu SUNUCU COM TR karşılıyor. Size sadece mevcut sunucunuzu taşımayı istemek kalıyor.

Aslında biz bu kampanya ile abartmıyor, müşterilerimizin göğsünü kabartıyoruz.

Şimdi sıra sizde, mevcut sunucunuzu taşımak ya da bir sunucu sahibi olmak için ön sipariş vererek mevcut kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru, düşünce, istek, öneri ve talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Sipariş ve detaylara sunucu com tr/kampanya adresinden ulaşabilirsiniz.

Metin2 sunucuları için özellikle benimle irtibata geçmelisiniz. E-posta adresim aşağıdaki gibidir, telefon bilgimizde aşağıda bulunmaktadır.

Durumu bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dilerim.

Saygılarımla,
Burak ATICI
SUNUCU COM TR

E-posta: burak @ sunucu com tr
Tel: -0216- 489 25 69
avatar
[GA]Mahsun
SÜPER YÖNETİCİ
SÜPER YÖNETİCİ

vip üye uzman üye Modaretör Katip üye Grafiker Yılın Yöneticisi Yılın paylaşımcısı Yılın Grafikeri Yılın Modaretörü Yılın Üyesi Yılın Süper Modaretörü

http://metn2.turkproforum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: SUNUCU.COM.TR – başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ( i7 930 - 8GB - 129 TL AY )

Mesaj tarafından [STL]Aysel Bir Cuma Kas. 12, 2010 3:25 pm

mahsun abartma ya çok mutluyum


Şuan forumda :2 Administator,9 modaretör,1 Co-Admin,1 grafiker çalışır


avatar
[STL]Aysel
Admin
Admin

vip üye uzman üye Modaretör Katip üye Admin Yılın Yöneticisi Yılın paylaşımcısı Yılın Grafikeri Yılın Modaretörü Yılın Üyesi Yılın Süper Modaretörü Yılın en Komik Üyesi Yılın CO-ADMİNİ YILIN EN İYİ AVATAR ÖDÜLÜ Yılın en ii türkçe kullanan üyesi Yılın en çok sevilen üyesi En çok tanışmak istenilen üye

http://metn2.forum.free.biz/forum.htm

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Geri: SUNUCU.COM.TR – başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ( i7 930 - 8GB - 129 TL AY )

Mesaj tarafından !!!§u¢νєζєzα!!![C★] Bir Ptsi Ocak 10, 2011 4:36 pm

Konu İçin Teşekkürler.


Efsane Geri Dönüyor...
Hayatım Linkin Park

Şimdiki Hedef


100 Mesaj√
200 Mesaj√
300 Mesaj√
400 Mesaj√
500 Mesaj√
600 Mesaj√
700 Mesaj√
800 Mesaj√
900 Mesaj√
1000 Mesaj√
1100 Mesaj√
1200 Mesaj
1300 Mesaj
1400 Mesaj
avatar
!!!§u¢νєζєzα!!![C★]
Yönetici+Grafiker™

Yönetici+Grafiker™

vip üye uzman üye Fahri üye Katip üye Grafiker Yılın Yöneticisi Yılın paylaşımcısı Yılın Grafikeri Yılın Üyesi Yılın Süper Modaretörü Yılın CO-ADMİNİ YILIN EN İYİ AVATAR ÖDÜLÜ Yılın en çok sevilen üyesi

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön

- Similar topics

 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz